CL3D-G Laser budowlany, czyli wielozadaniowość w nowym formacie

Nivel System CL3D-G to laser budowlany z zieloną wiązka lasera, który pokazuje, jak wszechstronne mogą być rozwiązania pomiarowe przewidziane dla tej branży. Budownictwo nie może być ograniczane przestrzenią, dystansem, układem geometrycznym. Wielozadaniowość, jaka charakteryzuje nowy krzyżowy sprzęt 3D od Nivel System niewątpliwie wynosi standardową pracę ponad przeciętność.

Laser CL3D-G umożliwia sprawne wyznaczenie naścienne linii odniesienia w pionie i poziomie. W ten sposób stworzenie precyzyjnego i idealnie spoziomowanego układu zapewnia szczególny komfort podczas prac wykończeniowych i budowlanych. Dokładność, która charakteryzuje Nivel System CL3D-G to efekt generowanych przez urządzenie trzech głowic laserowych. Każda z nich działa w układzie 360 stopni, więc użytkownik zyskuje wyjątkowo duże możliwości działania w każdej przestrzeni.

zielony i czerowny laser
Różnica w kolorze wiązki lasera czerwonego i zielonego – Nivel System CL3D i CL3DG

Wobec równoczesnego wyświetlenia poszczególnych linii dochodzi do wskazania kąta prostego. Dzięki temu Nivel System CL3D-G umożliwia szybkie i bezbłędne podejmowanie decyzji podczas prac wykończeniowych. I choć często postrzegany jest głównie przez ich pryzmat, w naturalny sposób te same właściwości okazują się przydatne przy tworzeniu konstrukcji lub rozbudowie już powstałych układów.

Niezawodność i dokładność CL3D-G

Nivel System kolejny raz w tym modelu wyznaczył swego rodzaju trendy w zakresie precyzowania wiązki. Jest ona bardzo wyraźna; zielony laser okazuje się być widoczny w praktycznie każdych warunkach – również wtedy, gdy dochodzi do nietypowego oświetlenia wnętrza. Laser jest świetnie wyeksponowany, a bardzo duży wpływ na wygodę pracy ma intensywna, doskonale dopracowana optyka. Zastosowany przez Nivel System model wsparcia optycznego sprawia, że projektowane linie są jeszcze lepiej widoczne niż w dotychczasowych rozwiązaniach uwagę zwraca też jasna Zielona wiązka lasera, dzięki której można wyznaczyć 3 płaszczyzny laserowe formacie 360 ° to opcja, która jest szczególnie doceniana w przypadku wszelkich prac budowlanych wykonywanych w trybie 3D.

zielony laser
Nivel System CL3D-G generuje 3 linie 360. Dwie linie pionu które przecinają się pod kątem 90 stopni oraz linie poziomu.

Intuicyjna obsługa lasera

Nowy model od Nivel System czyli laser krzyżowy cl3d-g to zestaw wyróżniający się intuicyjną obsługą wpływa na to dopracowany w najmniejszych szczegółach panel dotykowy jego czułość zarazem doskonałe walory ekspozycji zapewniają szczególnie łatwą i szybką pracę przy wykorzystaniu lasera krzyżowego. warto zauważyć że producent zadbał o wszelkie detale które realnie wpływają na zabezpieczenie urządzenia oraz wydajność jego pracy. To przede wszystkim nowoczesny adapter laserowy gwarantujący bezpieczne mocowanie nawet w trudnych warunkach na budowie. umożliwia on również ustawienie urządzenia na wskazanej wysokości. laser krzyżowy Nivel System charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia oraz ogólną trwałością materiału. przykładem są gumowe fragmenty obudowy lasera, które zapewniają perfekcyjną ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, dzięki czarne ryzyko strat wywołanych uderzeniami wstrząsami jest zminimalizowane. szczelna obudowa chroni laser krzyżowy przed niebezpiecznym działaniem kurzu wilgoci i wody.

Bardzo docenianą cechą nowej propozycji od Nivel System jest układ szybkiego poziomowania. Działający w ten sposób magnetyczny system kompensacji drgań to innowacyjne rozwiązania dzięki któremu możliwe jest wyjątkowo szybkie przygotowanie lasera do efektywnej pracy. w ten sposób ustawiony stabilnie laser samoczynnie wyznacza wiązkę. warto zauważyć, że technologia wykonania umożliwia to także w sytuacji, gdy nie znajduje się on na niestabilnej podstawie. dodatkowo wystarczy zablokowanie urządzenia, aby wygodnie pracować w oparciu o wiązki skośne.

Gdzie można używać lasera krzyżowego

Nowy produkt od Nivel System znajdzie zastosowanie przede wszystkim w przypadku prac wykończeniowych. Tworzenie pionów skosów i poziomów jest proste i intuicyjne. dzięki temu zielony laser cl3d-g Nivel System może być używany również przypadku układania glazury i terakoty oraz wszystkich prac związanych z płytami karton gipsowymi.On również nieoceniony podczas zaawansowanych prac konstrukcyjnych wykorzystujących elementy stalowe betonowe i drewniane. możliwości lasera powszechnie wykorzystywane są podczas prac murarskich. w tym przypadku szczególnie doceniana jest jego uniwersalność pozwalająca na precyzyjne wyznaczanie linii na fundamentach ściankach schodach i podczas szalowania. 

Podobnie jest w przypadku podstawowych oraz zaawansowanych prac instalacyjnych polegających na przenoszeniu punktów i wyznaczaniu nowych oraz istniejących linii przewodów. coraz częściej lasery krzyżowe Nivel System CL3D-G trafiają też do zakładów stolarskich. tam ich szybkie działanie oraz ponadprzeciętna prezesa oceniane są w kontekście przygotowania mebli na zamówienie oraz zabudowy.

Dla kogo CL3d-g Laser od Nivel System

Nivel System CL3dg to idealny laser dla osób szukających dobrego lasera w przyzwoitej kwocie cenowej. Opinie o Nivel System CL3dg są pozytywne i wielu Naszych klientów osobiście poleca urządzenie. Laser krzyżowy CL3d-g umożliwia wykonywanie większość prac podczas prac wykończeniowych tj:

  • prace podczas stawiania ścian
  • tworzenie instalacji (wodnej, kanalizacyjnej oraz elektrycznej)
  • układanie glazury

Nivel System CL3DG sprawdzi się na placu budowy i nie jest przeznaczony tylko i wyłącznie do zastosowań profesjonalnych. Obsługa urządzenia nie jest trudna i w łatwy sposób można zaznajomić się z laserem 3×360. Nivel System i model CL3d-g to dobry wybór.

Poniżej zestawy CL3D-G, które umożliwią szybki zakup urządzenia:

CL3d-g laser do pracy na zewnątrz lub na dłuższych odległościach

Gdzie kupić Nivel System CL3D-G?

Urządzenie marki Nivel System możesz kupić on-line – we klikając na wcześniejsze linki prowadzące do sklepu on-line ale również w Sklepie w Gdyni, Poznaniu, Radomiu i Warszawie. 

Nivel System CL3d-G kupisz w naszym sklepie: