niwelator laserowy

PULSAR H – zestaw, który wpływa na wydajność niwelacji

W pełni automatyczne samopoziomowanie, dioda laserowa dużej mocy, doskonała widoczność w pomieszczeniu – te cechy decydują o popularności jaką cieszy się niwelator obrotowy Nestle PULSAR H. Seria ta – w atrakcyjnym zestawie – doskonale wpisuje się w potrzeby większości branż budowlano-geodezyjnych. 

Nestle – koncern o wyjątkowo zróżnicowanej ofercie daleko wykraczającej poza sektor pomiarowy – modelem PULSAR H potwierdza wszystkie cechy znane od lat: dbałość o detale, efektywność, innowacyjność technologiczną. Niwelator laserowy tej linii to obrotowa maszyna, której działanie doskonale sprawdzi się na kilku płaszczyznach. Mobilność i specyfika działania niwelatora pozwala na wszechstronne wykorzystanie w budownictwie lądowym; umożliwia jednak również zastosowanie modelu PULSAR H w przypadku prac ziemnych jak i zlokalizowanych pod powierzchnią. Technologia Nestle doceniana jest też przy zadaniach związanych z kanalizacją – np. podczas zakładania instalacji rurociągowych – oraz przy budowie dróg. W efekcie niwelatory PULSAR H od Nestle należą do marek szczególnie docenianych za uniwersalność zastosowania. 

Nestle PULSAR H – widok na niwelator laserowy

Zestaw, który poszerza możliwości pracy

Jeden z flagowych produktów Nestle dostępny jest w zestawie, który jeszcze bardziej poszerza możliwości użycia. Pakiet – dostępny w dystrybucji InfoPomiar, autoryzowanego przedstawiciela wiodących marek na rynku – składa się z samego niwelatora PULSAR i zawiera także:

  • detektor Nestle z odczytem milimetrów 
  • statyw aluminiowy SurvGeo na klamry 165 cm
  • łatę laserową SurvGeo 2,4 m.

Efekt to kompleksowy zestaw wyposażony w odbiornik i tarczę celowniczą – rozwiązanie idealnie dobrane do najbardziej zaawansowanych wyzwań pomiarowych i analitycznych w branży budowlano-geodezyjnej. 

Niwelator z wyjątkowym statywem

Szczególne znaczenie dla wygodnej pracy, jaką umożliwia niwelator PULSAR H od Nestle odgrywa statyw. Marka SurvGeo zapewnia w nim doskonałą jakość materiałów. Stal, z której wykonane są zaciski, groty i głowica gwarantuje stabilizację. Wszelkie regulacje to lekkość, łatwość, imponująca wręcz intuicyjność – sprzyja temu system zacisków mimośrodowych. To wraz z mobilnością i lekkością statywu pozwala na wykorzystanie go – wraz z niwelatorem PULSAR H – w dowolnym miejscu. 

Przenoszeniu sprzętu i wykorzystywaniu niwelatora w różnorodnym środowisku sprzyjają jego parametry szczelności i wytrzymałości. Dodatkowo uwagę zwraca metalowa, wytrzymała obudowa zabezpieczająca niwelator na wypadek nieprzewidzianych upadków. Ich ryzyko jest bardzo ograniczone – stabilizację instrumentu zapewnia płaska głowica statywu oraz śruba ⅝”.

Gumowa rękojmia – pewniejszy uchwyt i lepszy komfort termalny.

Łata z uchwytem czujnika laserowego

Zestaw zawierający niwelator Nestle ze statywem SurvGeo wzbogacony został wygodną i wytrzymałą łatą do niwelacji laserowej. Technologia opracowana przez renomowanego producenta sprawia, że zwraca ona uwagę precyzją pomiarów oraz łatwością odczytu z milimetrowej podziałki. 

Praca z detektorem cyfrowym, który wskazuje ile milimetrów od poziomu w danym momencie jesteśmy. Na zdjęciu – musimy obniżyć detektor o 10 mm aby być w poziomie

Dodatkowo zestaw obejmuje również precyzyjny detektor PDR60. To rozwiązanie od lat uznawane za szczególnie jakościowe – wskaźniki badań należą do najbardziej dokładnych na rynku. Technologia działania detektora – w połączeniu z odpornością na zakłócenia oraz rozwiązaniami zabezpieczającymi urządzenie – dają szczególny komfort wykorzystania.  

Zobacz niwelator laserowy Neslle PULASR H na infopomiar.pl