Schonstedt GA-92XTd – lokalizator magnetyczny, który ułatwi każdy typ pracy

Wybierając lokalizator magnetyczny należy kierować się nie tylko samymi parametrami urządzenia, ale również ogólną wygodą i swobodą obsługi. Wprowadzony do oferty Infopomiar przenośny wysuwany lokalizator Schonstedt GA-92XTd to szczególnie ciekawe rozwiązanie dla osób poszukujących wysokojakościowego sprzętu. 

Producent – niemiecki Schonstedt Instrument Company – od ponad półwiecza zapewnia urządzenia z pogranicza ogólnej użyteczności i lokalizacji magnetycznej. Firma specjalizuje się w precyzyjnym wytyczaniu położenia podziemnych mediów – od kabli elektrycznych przez rury wodne po np. narożniki nieruchomości wykonywane z prętów zbrojeniowych. Lokalizatory magnetyczne koncentrujące się na przedmiotach żelaznych i stalowych to fundament oferty tego producenta. Lokalizator GA-92XTd uznawany jest za kolejny krok tej marki Schonstedt w kierunku nie tylko precyzji lokalizacji, ale przede wszystkim ogólnej wygodzie i komfortowi użytkowania. 

Jak działa lokalizator magnetyczny Schonstedt GA-92XTd

Nowy model lokalizatora wykrywa pola magnetyczne dla wszystkich obiektów ferromagnetycznych, włazów, szamb, studni, skrzynek, rur żeliwnych czy stalowych bębnów. zakres działania obejmuje więc standardowy zakres – gdzie więc szukać wartości dodanej? Zdecydowanie w wygodzie używania lokalizatora. Schonstedt GA-92XTd to nowy krok ku mobilności i swobodzie w transportowaniu urządzenia. Wygodna kabura dostarczana w ramach standardowego wyposażenia pozwala na bezproblemowe przewożenie lokalizatora i wykorzystywanie jego możliwości w dowolnym miejscu. Producent zadbał o detale obsługi – widać to np. w przypadku prozaicznej czynności, jaką jest wymiana baterii. Lokalizator magnetyczny lokalizator magnetyczny Schonstedt GA-92XTd z założenia charakteryzuje się obniżonym zużyciem baterii, a gdy już niezbędna jest wymiana, proces odbywa się wręcz bezobsługowo. Nie ma potrzeby stosowania narzędzi czy innych bardziej zaawansowanych czynności; lokalizator opracowano tak, by ewentualna zamiana odbywała się jak najszybciej i w każdych okolicznościach. Sprzyja temu również funkcja informowania o stanie baterii i wskazaniu, kiedy nastąpi czas jej wymiany. 

Niezawodny interfejs sterowania

Dążenie do maksymalnej wygody obsługi widać po takich szczegółach jak ogólna ergonomia klawiatury. Membranowa, zapewniająca doskonałą solidność opracowana została tak, by wszystkie przyciski – od włączania czy zwiększania głośności po inne funkcjonalności – były w zasięgu kciuka użytkownika. 

Warto zwrócić uwagę na inne zalety lokalizatora. Cyfrowy odczyt i generowany rozwijany wykre słupkowy pokazujący siłę i polaryzację sygnału, 24-godzinna żywotność przy pracy o charakterze przerywanym, opatentowane przez producenta czujniki HeliFlix czy doskonały poziom braku reakcji na aluminium, mosiądz czy miedź – wszystko to składa się na imponujący efekt końcowy. 

Lokalizator magnetyczny w wersji 92XTd, przy rozbudowanej wobec wcześniejszych modeli funkcjonalności, jest wyjątkowo lekki – to zaledwie nieco ponad kilogramowe urządzenie – ma 66 cm po rozłożeniu i 39 cm przy złożeniu – o perfekcyjnych wskaźnikach odporności na czynniki zewnętrzne. Szeroki zakres temperatury pracy – od -25 do 60 stopni Celsjusza – oraz klasa IP na poziomie 54 umożliwiają wykorzystywanie lokalizatora w dowolnych warunkach. 

ZAMÓW TERAZ – magnetometr: https://infopomiar.pl/sklep/p4148,schonstedt-magnetometr-ga-92xtd-wykrywacz.html